Nawigacja
· Strona główna
· O nas
· Nauka tanga/regulamin
· Tiempo Para Tango
· Rejs tangowy
· Milongi w Szczecinie
· Galeria zdjęć
· Video (YouTube)
· Forum tangowe
· Kalendarz tangowy
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Powitanie

News in English

Witamy na stronie "El Sitio Magico" - Studia Tanga Argentyńskiego w Szczecinie! "El sitio magico" znaczy po hiszpańsku "magiczne miejsce". Próbujemy je tworzyć razem z naszymi tangowymi przyjaciółmi kilka razy w tygodniu w różnych miejscach Szczecina. Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas milongi, kursy tanga, lekcje, praktyki oraz coroczny Międzynarodowy Festiwal Tiempo Para Tango.
Zapraszamy do śledzenia aktualności oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami na naszym forum.
Do zobaczenia w niezwykłym świecie tanga!

Joanna i Krzysztof Gołębieccy

Aktualności

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom 7. Międzynarodowego Festiwalu "Tiempo Para Tango Szczecin 2015", za piekne tańce i uśmiechy. Zdjęcia z milongi otwierającej Festiwal do obejrzenia w Galerii Zdjęć. Festiwalowe pokazy tanga na www.youtube.watch_v=/_7huJNWiW-I

Za rok 8. Festiwal "Tiempo Para Tango". Zapraszamy do Szczecina od 18 do 20. listopada 2016 r.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Najbliższe milongi i zajęcia Studia Tanga "El Sitio magico":

To był piękny bal w Raminie. Dziękujemy wszystkim tak licznie obecnym z obu stron granicy (prawie 30 osób z Niemiec i ponad 40 z Polski). Następny, Letni Bal Tangowy w Raminie, odbędzie się w sobotę , 06. sieprnia, podczas Tango & Spirit Adventures (4-7.08.16.). Zapraszamy.

W czwartek, 28. kwietnia, zajęcia w Studiu wg planu.

W piątek, 29. kwietnia, milonga w Cinnamon Garden od 20.30.

(wkrótce)

W piątek, 13. maja, zapraszam na moją (Krzysztof) milongę urodzinową do Cinnamon Garden. Start o 20.30 - ostatnia tanda ok. 24.00. Wstęp wolny.

---------------------------------------------------------------------------

 VII MIĘDZYNARODOWY REJS TANGOWY

         PO ZALEWIE SZCZECIŃSKIM

25 - 29 maja 2016 r.

Lubczyna → Stepnica → Ueckermünde→Wolin → Trzebież → Lubczyna

Prowadzenie zajęć: Joanna i Krzysztof Gołębieccy, Andrea i Uwe Retter

Wyruszamy po południu z Lubczyny i wieczorem spotykamy się w Stepnicy. Codziennie wieczorem będziemy mieli milongi z możliwością zamówienia kolacji i napojów: w Tawernie Panorama w Stepnicy, w tawernie Backbord przy nabrzeżu w Ueckermünde, w Tawernie Kaphorn w Wolinie oraz w restauracji Portowa w Trzebieży. Następnego dnia w tych samych lokalach planujemy śniadania, po których przeprowadzimy praktyki tangowe. W Stepnicy i Wolinie – prowadzenie Joanna i Krzysztof Gołębieccy, w Ueckermünde - prowadzenie Andrea i Uwe Retter.

Zgłoszenia i zapisy:  Wojtek Patyna

 Tel. 0048 604 088 8890048 604 088 889  E-Mail: wojtek@sjoeuropa.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękujemy wszystkim uczestnikom urlopu "Tango & Spirit Adventures 2015" w Raminie, za wspaniałe dni wypełnione tangiem, medytacją i refleksją nad swoją duchowością, dziękujemy też wszystkim tak licznym uczestnikom II. Polsko-Niemieckiego Letniego Balu Tangowego, za piękny i niezapomniany wieczór. 

Na 2. urlop "Tango & Spirit Adventures"  zapraszamy od 04. do 07. sierpnia 2016.

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

peace love tango    Drodzy przyjaciele i uczniowie Studia Tanga w Szczecinie! W magicznym czasie Bożego Narodzenia życzymy Wam pokoju, miłości i tanga - by sprawiało Wam radość i dawało autentyczną satysfakcję. Niech w Nowym Roku 2016 dobrze się Wam dzieje!

Życzenia Świąteczne

Happy Easter  Wszystkim uczniom i przyjaciołom Studia Tanga Argentyńskiego życzymy ciepłych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy!

W Lany Poniedziałek (28.03.16.) serdecznie zapraszamy na Milongę Wielkanocną do Małej Tumskiej od 20.30.

4. Międzynarodowy Sylwester Tangowy w Pałacu w Przelewicach

 Sylwester Przelewice 2012

31.12.2012. Muzyka: tanga klasyczne: 85%, tańce latynoamerykańskie, standardowe i muzyka nowoczesna: 15%

Sala balowa z parkietem.

Bufet całonocny: dania zimne i gorące, ciastka, owoce, kawa, herbata, woda mineralna; o północy lampka wina musującego. Wino i inne alkohole prosimy wziąć ze sobą.

Koszt: 220 zł/ os. W cenie dodatkowo brunch tangowy w pierwszy dzień Nowego Roku od 11.00 do 14.00.

Możliwość noclegu w pałacu (pokoje 2-osobowe) w cenie 200 zł /pokój, lub w hostelu obok (pokoje 3 i 4-osobowe) w cenie 30-40 zł /os.

Zgłosznia: Krzysztof, e-mail: ekoserwis@wp.pl, tel. 0048/ 601 74 71 17

3. Międzynarodowy Rejs Tangowy po Zalewie Szczecińskim

3. Międzynarodowy Rejs Tangowy po Zalewie Szczecińskim odbył się tradycyjnie w okresie Bożego Ciała, od 6 do 10 czerwca 2012. Pływaliśmy po polskich i niemieckich wodach Zalewu Szczecińskiego, tańczyliśmy tango w Stepnicy i Trzebieży (Polska) oraz Rieth i Ückermünde (Niemcy). W niedzielę 10.06. dopłynęliśmy z powrotem do Lubczyny i zakończyliśmy rejs wieczorną milongą żeglarską w Portofino nad Jez. Głębokim. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niepowtarzalne wspólne chwile. Zdjęcia z rejsu w Galerii zdjęć. 

2. Polish-German Sailing Trip 2011   

Więcej zdjęć z poprzednich rejsów na stronach: www.picasaweb.google.com/IIRejsTangowy oraz www.picasaweb.google.com/IRejsTangowy 

Weekend Tangowy z Susanne i Rafaelem z Berlina

Susanne i Rafael Zapraszamy serdecznie na warsztaty, milongi oraz pokaz tanga w Teatrze Polskim w dniach 13-15 stycznia 2012 r. Naszymi gośćmi będzie najlepsza (naszym zdaniem) niemiecka para tancerzy i nauczycieli tanga: Susanne Opitz & Rafael Busch, prowadząca renomowaną szkołę tanga "Tangotanzen macht schoen" w Berlinie. Susanne i Rafael prowadzili już w naszym studiu cieszące się dużą popularnością warsztaty w styczniu i listopadzie 2010 r.

! Zostały już tylko dwa ostatnie wolne miejsca na warsztaty nr. 3 - dla 1 pary.

                       Szczegóły weekendu - kliknij poniżej

3. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TANGA ARGENTYŃSKIEGO "TIEMPO PARA TANGO"

 szczegóły...  details...

II. Polsko-Niemiecki Rejs Tangowy po Zalewie Szczecińskim

II. Polsko-Niemiecki Rejs Tangowy po Zalewie Szczecińskim. 22-26. czerwca 2011 r.MAJOWY WEEKEND TANGOWY
English version

MARIANO BIELAK & PAULA GURINI W SZCZECINIE!
Zapraszamy od 13. do 15. maja 2011 na
MAJOWY WEEKEND TANGOWY
z udziałem tej znakomitej i eleganckiej pary.


Uwaga! Skończyły się wolne miejsca na warsztaty W1, na tę grupę zapisy przyjmujemy już tylko na listę rezerwową. Ostatnie miejsca na W4 i na M2. Pozostałe informacje o rezerwacjach i wolnych miejscach znajdziesz w szczegółach programu (kliknij powyżej).


Funny milonga:)

W piątek, 6.05 zapraszamy serdecznie do Studia Tanga na specjalną milongę, na której zatańczymy do najweselszych utworów tangowych oraz neo- i nontangowych, w proporcji 3:1. Prosimy wziąć ze sobą dobry humor.

 

 

 

Tangolaboratorium OSSA 2010
W dniach 15-17 kwietnia br.  uczestniczyliśmy w bardzo udanym polsko-niemieckim spotkaniu nauczycieli i animatorów tanga "Tangolaboratorium Ossa 2011", które odbyło się w Hotelu Ossa Congress & SPA, k/Rawy Mazowieckiej. Mieliśmy okazję lepiej poznać, potańczyć, wymienić się doświadczeniami i umiejętnościami z innymi nauczycielami i animatorami tanga z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Torunia/ Bydgoszczy, Poznania, Łodzi, Olsztyna, Bielska Białej, Greifswaldu i Mönchengladbach.